دسته بندی: آزمون PTE نرم افزارهای کمک آموزشی PTE

7

نرم افزارهای کمک آموزشی PTE


نرم افزارهای کمک آموزشی PTE
چکیده این مطلب
انتشار: 11/11/1398 | PTE PLUS | 0 نظر | 640 بازدید

با توجه به اینکه آزمون پی تی ای مبتنی بر کامپیوتر میباشد، لازم است تا متقاضیان برای مطالعه و کسب مهارت لازم از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده کنند. گروه آکادمیک PTEplus قصد دارد تا با معرفی نرم افزار های مفید و کمک آموزشی راه را برای موفقیت در این آزمون هموار تر نماید. در ادامه به معرفی این نرم افزار ها خواهیم پرداخت.

نرم افزار شبیه ساز آزمون پی تی ای | PTE TEST BUILDER


official guide test builder

از آنجاییکه آزمون پی تی ای مبتنی بر کامپیوتر بوده و لازم است داوطلبان قبل از آزمون و در حین مطالعه و تمرین با محیط آزمون و روش مطالعه صحیح تسک های مختلف آن آشنایی کامل پیدا کنند. موسسه Pearson در CD کتاب Official Guide to PTE Academic اقدام به ارایه نرم افزار شبیه ساز آزمون PTE نموده است. در این CD سه تست کامل و کاملا مشابه آزمون به همراه پاسخ ارایه شده است.


نرم افزار انکی | ANKI Software


Anki Software for pte

این نرم افزار دقیقا مشابه جعبه لایتنر عمل میکند و نرم افزاری بسیار کاربردی برای تقویت حافظه و به خاطر سپاری منابع آزمون، یادگیری و تقویت لغت، تمرین و مرور موارد جدید و پر تکرار آزمون میباشد. کاربری آن بسیار ساده بوده و پس از چند روز استفاده بسیار جذاب شده و کاربرد آن به عادت تبدیل میشود. نسخه دسکتاپ را میتوانید از لینک زیر دانلود کنید. نسخه android و iOS نیز در گوگل پلی و آپ استور قابل دانلود میباشد.


دیکشنری لانگمن | Longman Dictionary


دانلود دیکشنری لانگمن

وجود یک دیکشنری کامل در کنار زبان آموز امری لازم، ضروری و اجتناب ناپذیر است. کاربرد روزانه دیکشنری برای افزایش دانش لغت و آگاهی از معانی مختلف کلمات، synonyms ، antonyms ، collocations ، preposition و pronunciation و سایر موارد بسیار مهم و حیاتی است. این نرم افزار را میتوانید از لینکهای زیر دانلود کنید.


کورنومتر | Timer


نرم افزار تایمر دسکتاپ

از آنجاییکه در بخش اسپیکینگ و رایتینگ آزمون PTE انجام تسک ها در بازه های زمانی مشخص انجام میشود. جهت آشنایی با این زمانبندی ها استفاده از تایمر یا کورنومتر بسیار حائز اهمیت است. میتوانید از تایمر گوشی موبایل هم استفاده کنید. این نرم افزار بر روی دسکتاپ بدون نصب قابل اجرا میباشد.


نرم افزار VLC Player


دانلود نرم افزار VLC Media Player

نرم افزاری کاربردی و محبوب برای پخش فایل های صوتی. این نرم افزار با کاربری ساده امکان پخش فایلهای صوتی و تصویری را برای شما میسر میکند. مناسب برای تقویت لیسنینگ و تمرین ترانسکرایب ویژه گروه آکادمیک PTE Plusاین مطلب را به اشتراک بگذارید

FAQ پرسش و پاسخ

user-comments نظر کاربران